Spotkanie projektowe we Wrocławiu

Data: 26.05.2023

Dnia 25.05.2023 r. odbyło się spotkanie partnerskie z firmą ABB w ramach naszego Projektu Edukacja. Spotkanie miało miejsce na Politechnice Wrocławskiej.

Naszym celem było nawiązanie bliższej współpracy z ABB w zakresie edukacji i rozwoju technologicznego.

Tym razem firmę ABB reprezenotowali: Radosław Dudzik i Kamil Schabiński, natomiast ze strony Politechniki Wricławskiej obecni byli wszyscy zaangażowani w Projekt: Joanna Budzisz, Wiktoria Grycan i Michał Czosnyka.

Podczas spotkania przeprowadzono serię dyskusji, w których omówiliśmy konkretne obszary współpracy. Wspólnie identyfikowaliśmy możliwości, które mogą przyczynić się do rozwoju naszych programów edukacyjnych, jak również podnieść kompetencje naszych uczniów i ich przyszłych pracowników w dziedzinie technologii i inżynierii.

Spotkanie było bardzo owocne, a obie strony wykazały duże zainteresowanie dalszą współpracą. Ustaliliśmy plan działań na przyszłość, który obejmuje organizację warsztatów, prac dyplomowych i szkoleń dla naszych uczniów, a także możliwość korzystania z nowoczesnych urządzeń i oprogramowania dostarczanego przez ABB.

Po zakończeniu spotkania odbyła się krótka sesja networkingowa, podczas której mieliśmy okazję bliżej poznać przedstawicieli ABB. Była to doskonała okazja do nawiązania trwałych relacji i dalszego pogłębienia naszej współpracy.

Spotkanie partnerskie z firmą ABB w ramach Projektu Edukacja było kolejnym krokiem w naszej misji dostarczania nowoczesnej i jakościowej edukacji. Jesteśmy pełni optymizmu wobec przyszłych możliwości współpracy z ABB i mamy nadzieję na dalszy rozwój naszych inicjatyw na rzecz rozwoju technologicznego i edukacyjnego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie będziemy na bieżąco informować o postępach i wynikach naszej współpracy z ABB.

[M.Cz.]