Szkolenie dla uczniów technikum

Data: 28.04.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

27 kwietnia 2023 r. odbyło się szkolenie dla uczniów technikum związane z realizowanym Projektem Edukacja, którego tematem był Przemysł 4.0. Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół nr 18 we Wrocławiu.

Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się o realizowanym Projekcie i zdobyć wiedzę na temat Przemysłu 4.0 - jego koncepcji, nowoczesnych technologiach, wyzwaniach i perspektywach. W trakcie szkolenia przeprowadziliśmy prezentacje, pokazaliśmy przykłady zastosowania technologii Przemysłu 4.0 w różnych branżach i prowadziliśmy dyskusję na temat przyszłości przemysłu.

Szkolenie okazało się bardzo cenne dla uczniów, którzy mieli szansę zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w przyszłej pracy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za uwagę, a także za cenne uwagi i sugestie.

Spotkanie przygotowali:
Joanna Budzisz (PWr)